O nás

Španielska značka basic módy pre voľný čas

Charakteristickým prvkom sú prírodné materiály a široká paleta jasných teplých farieb. Madridská centrála JHK dbá na zvýšenú kvalitu a širokú paletu ponúkaných štýlov. Ohrejte sa v oblečení JHK zo slnečného Španielska.

Veľký výber pestrých farieb a prírodné materiály dávajú výrobkom stredomorský nádych. JHK textil a JHK tričká sú skvelou voľbou. Španielska firma JHK je mladou a dynamickou spoločnosťou s vynikajúcimi skúsenosťami v odbore reklamného textilu.

Španielska firma JHK je mladou a dynamickou spoločnosťou s vynikajúcimi skúsenosťami v odbore reklamného textilu.

Prečo my?

Naša spoločnosť veľmi dobre vie, ako dôležité je pre mnoho spoločností, inštitúcií alebo organizácií mať oblečenie, ktoré bude rozlišovať ľudí, ktorí ich nosia. Preto preberáme výzvu plniť objednávky na produkty, ktoré budú použité na propagáciu rôznych hodnôt dôležitých pre nášho klienta.

Veľký výber pestrých farieb a prírodné materiály dávajú produktom značky JHK stredomorský nádych. V ponuke nájdete najmä tričká, polokošele a mikiny. Novinkou je rad produktov vhodných pre sublimačnú potlač.

Lorem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sme autorizovaný distribútor

Ako autorizovaný distribútor značky JHK na Slovensku. Máme prístup k veľkému množstvu oblečenia, ktoré je možné prispôsobiť potrebám klienta. Stačí si vybrať jeden z dostupných modelov mikín, tričiek alebo tričiek a my s využitím najnovších technických riešení prenesieme logá, slogany, slogany na materiál, ktorý má pre našich zákazníkov veľký význam. Uvedený vzor vám môžeme vyšiť pomocou automatizovaného stroja, ktorý na základe vyrobeného grafického návrhu, presunie označené položky. Proces je podobný, keď klient chce, aby sa logo vytlačilo sieťotlačou. Vďaka skvelým technologickým riešeniam sme schopní za veľmi krátky čas pripraviť veľmi veľké množstvo produktov, ako sú reklamné mikiny. Položky, ktoré dostanete, vás potešia kvalitou spracovania a svojou trvanlivosťou. Tkanina sa pri praní nezmršťuje ani nevybledne.